مسافرین

راهنمای مسافرین

آموزش اجاره ملک در سایت

انتخاب مقصد

ابتدا شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید سپس با ثبت تاریخ ورود و خروج به همراه تعداد مسافرین ،کلید جست وجو را کلیک نمایید .

www.villapersian.com

به آسانی جستجو کنید

با استفاده از سیستم جست وجو پیشرفته ،شامل فیلتر قیمت ،نوع ملک ،محبوب ترین ها و... یا نقشه محل ، ملک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

www.villapersian.com

انتخاب ملک و درخواست رزرو

رزرو از طریق سایت

پس از انتخاب ملک نسبت به پر نمودن فرم مربوطه اقدام نموده و حداکثر طی 12 ساعت آینده نتیجه رزرو از طریق ایمیل یا اس ام اس به شما اعلام خواهد شد.


رزرو از طریق ارتباط با مالک

در صورتی که ملکی در بخش تبلیغاتی سایت ثبت گردیده باشد ، شما میتوانید بصورت مستقیم اقدام به ارتباط با مالک و رزرو ملک مربوطه نمایید.و مدیریت سایت مسئولیتی در قبال عملیات رزرواسیون ندارد .البته در صورت عدم پاسخ گویی توسط مالک ،ملک مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

در صورتی که بر روی ملکی رزرو آنلاین وسریع درج گردیده بود نیازی به اخذ تاییده مالک نمی باشد وشما می توانید به راحتی رزرواسیون قطعی را انجام دهید.

www.villapersian.com

پرداخت مبلغ رزرواسیون

ارسال تائیدیه مالک جهت امکان رزرواسیون توسط سایت به شما و پرداخت مبلغ رزرواسیون (مطابق مبلغ ارائه شده در فرم ارسالی و از طریق روشهای ذکر شده در سایت) مسافر مکلف است حداکثر طی 12 ساعت پس از دریافت تاییدیه با مراجعه به بخش سامانه پرداخت از طریق پرداخت از طریق  درگاه بانک یا ثبت فیش بانکی اقدام به واریز وجه به حساب های اعلام شده در سایت نموده وسپس با مراجعه به بخش پیگیری وکنسلی رزرو وواردکردن ایمیل وکد سفارش خود اقدام به ثبت شمار پیگیری فیش واریزی نماید.

و سپس وچر نهایی که شامل آدرس دقیق و شماره تماس مالک می باشد برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد گردید. (در این روش سایت متعهد به پیگیری رزرواسیون انجام شده می باشد.)

 

www.villapersian.com

نظرات شما

پس از سفر ، از طریق سایت فرم نظرسنجی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و جهت بهبود خدمات ما و راهنمایی سایر مسافرین ، لطفا اقدام به ارسال نظر خود نسبت به ملک اجاره شده نمایید.

www.villapersian.com
منافع رزرواسیون برای مسافرین
امکان تغییر تاریخ یا کنسل نمودن ملک رزرو شده
پرداخت بخشی از مبلغ اجاره در زمان رزرو
رزرواسیون در کمتر از 24 ساعت.
مقایسه املاک از نظر قیمت ، امکانات و موقعیت
امکان مطالعه نظریات مسافرین قبلی
رزرو امن و سریع
امکان ارائه خدمات گردشگری و اجاره خودرو به مسافرین از طرف مالک
عدم نیاز به پرداخت پورسانت به سایت

سوالات متداول: