الف: رزواسیون انلاین:

  • انتخاب واحد مورد نظر از سوي متقاضي و پرنمودن فرم تقاضا و ارسال درخواست از طریق ایمیل به سايت.
  • دریافت تائیدیه مالک توسط سايت در كمتر از 12 ساعت و اطلاع رساني به مسافر.
  • مبلغ هزینه ( 1 شب ) با ارسال کد پیگیری و لینک پرداخت از طریق ایمیل وپیامک به مسافر ارسال می گردد.(در صورت درخواست مالک برای بیعانه بیشتر بر اساس درخواست مالک اقدام خواهد شد)
  • مسافر مي بايد حداکثر طی 12 ساعت پس از دریافت تاییدیه با مراجعه به بخش سامانه پرداخت از طریق پرداخت توسط درگاه بانک یا ثبت فیش بانکی اقدام به واریز وجه به حساب های اعلام شده در سایت نمايد.
  • سپس مسافر با مراجعه به بخش پیگیری وکنسلی رزرو و واردکردن ایمیل وکد سفارش خود اقدام به ثبت شمار پیگیری فیش واریزی مي نماید. (مسافر حداکثر تا 12 ساعت بعد از اعلام مبلغ توسط سایت فرصت دارد نسبت به واریز وجه جهت صدور وچر به خصوص در فصل "های سیزن" اقدام نماید بعد از این مدت سایت تعهدی جهت ذخیره رزرواسیون ندارد).
  • وچر صادر و به همراه آدرس دقیق ملک ، نام و شماره تماس مالک و مسافر جهت هماهنگی از طریق ایمیل برای طرفين ارسال می گردد. ضمنا هزینه باقیمانده از مبلغ اجاره، همزمان با تحویل واحد به مالک یا نماینده قانونی وی که در وچر آمده است پرداخت می گردد(در این روش پیگیری انجام تعهدات موجود در قرارداد توسط سایت انجام می گردد)

ب: رزواسیون واحدهاي اقامتي مندرج در بخش تبليغات

 در صورتی که از بخش آگهی های تبلیغاتی اقدام به رزرواسیون نمائید می توانید به صورت مستقیم بدون نیاز به هماهنگی با سایت اقدام به رزرواسیون واحد های اقامتی نمائید اما در صورت در خواست شما سایت با اخذ هزینه مشابه امکان رزرواسیون اینگونه واحدها را نیز با صدور وچر دارد.

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی مدیریت سایت اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و سايت ويلا پرشين به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت ویلا پرشین با کلیک روی نماد از اصالت نماد اعتماد الكترونيكي سايت اطمینان حاصل نماييد.

خیر ، شما بدون عضویت در سایت می‏‌توانید از تمامی بخش های  سایت بازديد نمائید. اما برای انجام رزرو و ثبت سفارش مي باید نسبت به پر نمودن فرم تقاضا که شامل مشخصات ،شماره تماس وایمیل شما می باشد، اقدام نمائید.

 

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت20تا 9 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهند شد.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت ويلاپرشين، هزینه سفارش را به صورت آنلاین واز طریق درگاه اینترنتی سايت پرداخت نمایید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالتً پول شما از طرف بانك به صورت خودکار به حساب شما برگشت داده مي شود. در صورتي كه تا 72 ساعت پول به حسابتان عودت داده نشود مي توانيد با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و تقاضاي بازگشت مبلغ  را بنماييد.

بله، ویلا پرشین در زمان انعقاد قرارداد با مالکین آنها را متعهد به پر نمودن قیمت در تقویم های موجود در هر روز می نماید و مجموعه سایت تلاش می نماید که قیمت ها به صورت انلاین در اختیار مسافرین قرار گیرد.

مسافرین مي باید در زمان ثبت نام به شرایط کنسلی که توسط مالک درج گردیده توجه نمایند زیرا پس از واریز وجه و صدور وچر درصورت درخواست كنسلي از سوي مسافر ممكن است بخشي از وجه واريزي مطابق شرايط مذكور كسر و مابقي آن به مسافر مسترد گردد.

شرایط کنسلی تارخ کنسلی تا ساعت 12 ظهر
آسان یک روز قبل از سفر
متوسط پنج روز قبل از سفر
سخت ده روز قبل از سفر

 توجه:

اعلام کنسلی در مدت زمان کمتر از شرایط اعلام شده توسط مالک مطابق جدول فوق اماکن پذیر نمی باشد.وهیچ گونه هزینه ای عودت نخواهد ش

*  در ایام نوروز  50 درصد مبلغ  کل اجاره به صورت بیعانه اخذ می گردد . در تعطیلات نوروز پس از رزرو قطعی و واریز مبلغ بیعانه به حساب مالک  امکان کنسل نمودن ویلا یا آپارتمان وجود ندارد

کلیه مراحل کنسلی باید از طریق  بخش پیگیری سفارشات توسط مشتری به سایت اعلام گردد. و هرگونه تقاضاي کنسلی به صورت شفاهی مورد تائید سایت نخواهد بود.

مسافر حق ندارد" بدون هماهنگی مالک" نسبت به افزایش تعداد مسافران بیش از تعداد اعلام شده در زمان ثبت نام اقدام نماید در صورت رضایت مالک این موضوع امکان پذیر می باشد.

 تبصره: در صورتی که تعداد مسافرین در زمان ثبت نام کمتر از تعداد مجاز مسافرانی که مالک در سایت اعلام نموده  است ،باشد افزایش تعداد تا سقف مورد نظر بلا مانع است.

در صورت کاهش تعداد مسافرین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

در صورت توافق مالک، اضافه کردن تعداد روزهاي اقامت بلامانع مي باشد و بدين منظور پس از تقاضاي مجدد مسافر و موافقت مالك،وچر جديد صادر مي گردد.

در صورت تغییر تاریخ توسط مسافر و با کسب رضایت مالک ، وچر جدید صادر گرديد و نیاز به پرداخت مجدد هزینه نمی باشد.

تبصره:

 در صورتی که درخواست تغییر زمان در محدوده مجاز کنسلی اعلام شده توسط مالک نباشد و از طرفی مورد قبول مالک قرار نگیرد و مسافر درخواست کنسلی نماید هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

در صورتی که تعداد روزهای اقامت کمتر از ثبت نام اولیه باشد با رضایت مالک بلا مانع است. در غیر اینصورت مالک می تواند نسبت به کنسل نمودن کل قرارداد اقدام نماید (اگر این موضوع در زمان ورود یا زمانی کمتر از مدت زمان اعلام شده در شرایط کنسلی انتخابی مالک باشد هیچ گونه هزینه ای به مسافر عودت نخواهد شد).

مسافرمی تواند در مدت زمان مجاز برای کنسلی و  با رضایت مالک نسبت به کاهش تعداد روزهای اقامت اقدام نماید. در صورت عدم رضایت مالك ، قرارداد فسخ ومبلغ واریزی ظرف مدت یك هفته به حساب اعلام شده توسط مسافر واريز می گردد.

پس از دریافت تائیدیه مالک ، مبلغ هزینه يك شب  با ارسال کد پیگیری و لینک پرداخت از طریق ایمیل وپیامک به مسافر ارسال می گردد ومسافرمي باید حداکثر ظرف مدت 12  از طریق درگاه بانک ملت (یا واریز وجه به حساب های اعلام شده در سایت )اقدام نموده وشماره پیگیری وجه واریزی را  در بخش پیگیری سفارشات ثبت نماید. پس از این مدت سایت تعهدی جهت ذخیره رزرواسیون نخواهد داشت و عدم واريز وجه در بازه زماني فوق به منزله انصراف درخواست مسافر تلقي مي گردد.

همراه بودن تمامی کودکان بالای 6 سال مي باید در زمان ثبت نام به سایت اعلام گردد.

ما تلاش نموده ایم که تمامی مشخصات و شرایط ملک شامل نقشه ،عکس ،مشخصات دقیق و غیره در سایت گنجانده شود. اما با این حال می توانید نسبت به ارسال سوالات خود به ایمیل سایت اقدام نمایید. ما تلاش خواهیم کرد مشکلات شما را حل نمائیم.

در این مواقع لازم است اقدام به ارسال ایمیل با مشخصات دقیق ملک مورد نظرتان به سایت نمائید. ما تلاش خواهیم کرد  در جهت كسب رضايت شما ملکی با خواسته شما را يافته و اطلاعات آن را برای شما ارسال نمائیم

با پرداخت مبلغ اعلام شده از سوي سایت، وچر مربوطه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

پس از اتمام مسافرت، از طریق سایت فرم نظرسنجي برای ايميل شما ارسال می گردد که این فرم را تکمیل نموده ومجدد آن را برای سایت ارسال خواهید نمود. نظریاتی که شامل توهین ،کلمات رکیک ،ارائه ادرس ،تلفن ، نام اشخاص و ... باشد در سایت درج نخواهد گردید.

: تمامی اطلاعات ملک به صورت دقیق در سایت درج گردیده لذا امکان کنسلی بعد از زمان ورود به این دلیل وجود ندارد مگر اینکه مشخصات ملک ارائه شده با ملک مورد نظر در سایت مغایرت داشته باشد یا در صورت قطع آب ،برق، گاز، خرابی استخر،سونا ،جکوزی ،حمام ،سرویس بهداشتی ،سیستم گرمایشی و سرمایشی ،عدم تحویل بموقع کلید توسط مالک (حداکثر سه ساعت بعد زمان ورود مسافر) و یا هر مورد خاصی که متقن و قانونی باشد اتفاق افتاده باشد در اینصورت با اعلام دلایل و ارسال کتبی موضوع تا 24 ساعت بعد از زمان ورود مسافر (حداکثر ساعت 12 روز بعد از اولین روز رزرواسیون) امکان کنسلی وجود دارد لطفا در صورت بروز اینگونه مواقع در ساعات اداری با کارکنان سایت تماس حاصل نموده و پیگیر حل موضع یا اعلام قطعی کنسلی باشید هرگونه کنسلی که به صورت کتبی واز طریق ایمیل یا فاکس انجام نگیرد مورد قبول سایت نخواهد بود
در این مواقع شما باید سریعا موضوع را از طریق ایمیل یا اس ام اس با ذکر دقیق تاریخ درخواست و نام مالک اعلام نمائید چون ارائه قیمت های دقیق و صادقانه از اصول این سایت می باشد لذا طبق قوانین سایت در صورتی که مالکی دو بار به افزایش مبلغ اجاره بیش از مبلغ ارائه شده در سایت اقدام نمود آگهی ملک وی از سایت حذف می گردد

رزرواسیون انلاین:

عملیات رزرو از طریق سایت و پس ازاخذ تاییده مالک انجام می گیرد و  10 درصد از مبلغ کل اجاره در فصل پرمسافر و تعطیلات رسمی (مانند نوروز ، تعطیلات عید فطر و فصل بهار وتابستان در شهر های شمالی) و مبلغ 15 درصد  کل اجاره در فصل های کم مسافر (مانند فصل پائیز وزمستان در شمال ، یا فصل بهار و  تابستان در جزایر جنوبی)  از مبلغي كه توسط مسافر به سایت پرداخت شده کسر و مابقی بصورت ماهیانه (تا پنجم ماه بعد) بحساب اعلام شده توسط مالک واریز می گردد.

* سایت تنها مبلغ اجاره یک شب را از مسافرین دریافت می نماید. مابقی مبلغ در محل و توسط مالک براساس تاییدیه (وچر)از مسافر اخذ می گردد.

بخش تبلیغاتی :

:اگر این بخش سایت را انتخاب نمایید باید هزینه ثبت نام (سه ماهه،شش ماهه یا یک ساله) را طبق تعرفه از طریق درگاه واریز نمایید وعملیات رزرواسیون به صورت مستقیم از طریق راه های ارتباطی اعلام شده توسط شما انجام می گیردونیاز به پرداخت پور سانت به سایت نمی باشد.

در اين صورت لازم است پس از ثبت نام در سایت، مبلغ هزینه شارژ سه ماهه ، شش ماهه یا سالیانه را بحساب سایت واریز نماید تا آگهی تبلیغاتی مزبوطه در سایت درج گردد. آگهی های ارائه شده در این بخش در موتورهای جستجو سایت و بر اساس درخواست مسافرین به آنها ارائه خواهد شد (پس از ثبت نام و درج آگهی در سایت و درصورت تقاضای کنسلی توسط مالک هیچ گونه هزینه ای عودت نخواهد شد.) مالکین این بخش نیز مکلف به تکمیل تقویم و مبلغ روزانه رزرواسیون هستند در صورتی که مالکی در بخش تبلیغاتی بیش از دو بار مبلغی بیشتر ازآنچه در سایت درج نموده تقاضا نماید، آگهی وی به صورت موقت از سایت حذف گردیده و جهت ورود مجدد باید نسبت به واریز مبلغ 150000 تومان اقدام نماید. لذا مالکین مکلفند نسبت به تعيين مبلغ دقیق اجاره املاک خود بر اساس تقویم موجود در سایت اقدام نمایند.

 از آنجايي كه ارائه قیمت شفاف در تمام فصول و داشتن صداقت از اصول اساسی این سایت می باشد، لذا مالکینی که در ایام خاصی از سال نمی توانند نسبت به ارائه قیمت دقیق اقدام نمایند بهتر است نسبت به قرمز نمودن تقویم در اینگونه مواقع اقدام نمایند.

ردیف تعداد واحد سه ماهه شش ماهه یکساله
1 1 واحد 50000تومان 80000تومان 100000تومان
2 2 واحد به ازای هر واحد 35000تومان 65000تومان 85000تومان
3 بیش از سه واحد به ازای هر واحد 30000تومان 55000تومان 75000تومان


 

-آیا مالک می تواند بعد از صدور وچر اقدام به انصراف از اجاره ملک نماید؟

مالکین باید توجه نمایند كه پس ازا ارائه تائیدیه و صدور وچر، بدون اطلاع و رضایت مسافر حق هیچ گونه اعلام کنسلی را ندارد. مگر اينكه با توافق مسافر اقدام به جایگزین نمودن واحد متناسب با واحد مربوطه از نظر قیمت و امکانات مشابه نماید. در صورتی که نتواند رضایت مسافر را جلب نماید و یا محل جایگزین را تهیه نماید كل كبلغ رزرواسيون بحساب مسافر عودت می گردد وبعلاوه پورسانت سایت بحساب بدهی مالک در سایت منظور و از کمیسیون های بعدی کسر می گردد. اگر مالکی بیش از دو بار از پذیرش مسافر خوددداری و یا اقدام به کنسل نمودن وچر صادره نماید، آگهی مربوطه به صورت موقت از سایت حذف می گردد وجهت درج  مجدد آن  مي باید مالك نسبت به واریز مبلغ 1500000 هزار ریال اقدام نماید.

 

 توجه :

نتیجه نهائی توسط مسافر به مسئولین سایت اعلام مي گردد درغیر اینصورت 24 ساعت پس از زمان ورود مسافر، هزینه اجاره پس از کسر پورسانت سایت به حساب مالک ثبت خواهد گردید.

 

براي اين كار دو روش وجود دارد:

الف- ثبت نام رايگان در سايت:

در اين روش مي بايد  فرم ثبت نام را تکمیل نموده وسپس با درج ایمیل خود به عنوان نام کاربری و  کد ملی به عنوان رمز عبور ،اقدام به ورود به بخش اضافه نمودن ملک  نمائید و با پرکردن تمامی فرمها ، بارگذاری عکس های ملك مربوطه  و با پیگیری مراحل اعلام شده در این بخش براحتی اقدام به ثبت نام ملک در سایت نمایید در این بخش ، اگر ثبت نام رایگان را انتخاب نمایید مراحل ثبت نام شما به پایان می رسد. 

توجه:

تمامی عکس های ارائه شده در سایت باید مطابق شرایط و با کیفیت اعلام شده ارائه گردد و سایت هیچ گونه تغییری در عکس ها نخواهد داد در صورتی که کیفیت عکس ها مطابق شرایط سایت نباشد عکس ها جهت اصلاح به مالک عودت  داده خواهد شد. همچنین عکس ها باید شامل عکس از فضای هال ، اتاق خوابها ، آشپزخانه ،سرویسهای بهداشتی ،نمای ساختمان ، امکانات موجود در فضاهای خارجی ساختمان و منظره قابل مشاهده از داخل ساختمان باشد.

ب- ارتباط مستقيم با مالك:

در صورتي كه نمی خواهید ملک شما از طریق سایت رزرو گردد و این موضوع به صورت ارتباط مستقیم فیمابین شما و مسافر انجام گردد، گزینه بخش تبلیغاتی را انتخاب نموده و سپس  مبلغ اعلامی از طرف سایت را  از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت پرداخت نمایید. در این روش نیز ملک شما برای مسافرینی که تمایل دارند جهت رزرواسیون به صورت مستقیم با مالکین وارد مذاکره شوند ارائه گردیده و در موتورهای جستجو سایت ارائه خواهد گردید .توجه نمائید اگر قیمت هایی که در این بخش ارائه می نمائید را پس از تماس مسافرین افزایش دهید و موضوع از طرف مسافرین به سایت اعلام گردد، پس از دو بار تكرار اين گونه گزارش ها از سوي مسافرين، تبلیغ شما از سایت حذف خواهد گردید و  از اين بابت هیچ گونه هزینه ای عودت  داده نخواهد شد و جهت ثبت مجدد آگهي باید هزینه آن را به سایت پرداخت نمائید. لذا ارائه دقیق قیمت ها و داشتن صداقت در این موارد از اصول این سایت می باشد.  همچنین در صورتی که ملک از سایر روشها رزرو گردید این موضوع حتما باید در تقویم سایت درج گردد.

 در صورتي كه بدلایل مختلف تمايل به كاهش قیمت در فصول کم مسافر،یا افزايش قيمت در فصول پر مسافر را داشتيد قبل از رزرو ملك  توسط مسافر در بازه زماني مورد نظر ،حتما باید قیمت های خود را در سایت بروز نمائید.

اگر مسافر بر اساس تقویم تکمیل شده توسط مالک اقدام به ارسال درخواست رزرواسیون نماید مالک نمی تواند بیش از دو بار در سال نسبت به عدم پذیرش مسافر بر اساس تقویمی که خود وی آن را تکمیل نموده نماید یا نسبت به کنسل نمودن وچر صادره بیش از دو بار در سال نماید همچنین اگر بیش از سه مرتبه شکایت از مالک در سایت درج گردد و مالک پاسخ قانع کننده يي برای مسافرین ارائه ننماید نام آپارتمان از سایت به صورت موقت حذف می گردد و مالک موظف به پرداخت 150000 هزار تومان بحساب سایت جهت درج مجدد در سایت می باشد.

مجموع مبالغ سهم مالک در پایان هر ماه بعد از کسر کمیسیون سایت به حساب اعلام شده واریز می گردد.

مالک می تواند با اعلام کتبی از سایت خارج گردد و درصورتي كه ملك در بخش تبلیغات معرفي گرديده باشد، هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

هرگونه درج اطلاعات املاک توسط افراد ، آژانس های املاک و غیره که به عنوان نماینده مالکین اقدام به اجاره ملک در اینترنت برای مالک اصلی می نمایند بلا مانع است(برای این منظور در بخش ثبت نام بایدمشخصات مالک آژانس ، مشاور املاک و یا وکیل و فرد حقیقی درج گردد. مشروط بر اینکه فرد يا آ‍‍ژانس مورد نظر با مالک اصلی قرارداد داخلی امضا نموده یا نماینده یا وکیل قانونی وی باشد.

توجه:

 تمامی مسئولیت درج اطلاعات در سایت با شخص وارد کننده اطلاعات می باشد و سایت هیچ گونه مسئولیت کیفری وحقوقی را نمی پذیرد.

بله در صورتی که می خواهید واحدهای مختلفی را در سایت ثبت نام نمائید اين امر با یک کد کاربری ورمز عبور امکان پذیر می باشد.بدين منظور پس از ورود وبا استفاده از کد کاربری ورمز عبور، براحتی می توانید نسبت به اضافه نمودن ملک در بخش املاک جدید اقدام نمائید. بدین ترتیب هر واحد با کد جدید در سیستم به نام شما ثبت می گردد.

ضمنا اگر از بخش تبلیغاتی سایت با یک کد کاربری ورمز عبور استفاده می نمایید در هنگام ثبت نام به ازای ثبت واحد جدید می توانید از تخفیفات ویژه سایت استفاده نمایید

مسافرین مکلف هستند در صورت اعلام رضایت مالک ،حداکثر تا 12 ساعت بعد اقدام به واریز وجه نمایند كه بلافاصله از طريق سايت به اطلاع مالك خواهد رسيد. پس از این مدت و در صورت عدم پرداخت وجه، مالک می تواند اقدام به اجاره ملک به سایر اشخاص نماید و هیچ گونه تعهدی برای مالک ایجاد نمی نماید.

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد. ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت پول می باشد. توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید. کلیه مالکین موظفند بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران نسبت به اخذ شناسنامه و سایر مدارک شناسائی محرمیت درهنگام ورود مسافرین اقدام نمایند. در صورتی که مسافرین از ارائه مدارک مورد نظر خودداری نمایند مالک می تواند از تحویل ملک به مسافر خودداری نماید و در اینصورت هیچ گونه وجهی به مسافر عودت نخواهد شد. فرض بر اين است كه مسافرین و مالکین تمامی شرایط سایت را با دقت مطالعه نموده وبا پذیرش شرایط اقدام به رزرو اماکن اقامتی نموده اند و اگر شرایط سایت مورد پذیرش متقاضی نباشد نباید اقدام به رزرو نماید. کلیه عملیات رزرواسیون از طریق اینترنت وبا ارسال ایمیل ، فاکس واس ام اس انجام می شود و رزرواسیون حضوری امکان پذیر نمی باشد.

 مالکین حق ندارند هیچ گونه مبلغ اضافه مازاد بر مبلغ اعلام شده در وچر  (اعم از مالیات ، عوارض ، نظافت و...)  از مسافر تقاضا نمایند.

مسافر مي باید پس از دریافت وچر، زمان حدودی ورود خود را به اطلاع مالک برساند.

 مسافر موظف است تمامی امکانات را سالم تحویل گرفته ودر زمان خروج سالم تحویل دهد. اخذ پول ودیعه یا مدرک شناسایی توسط مالک در زمان تحویل ملک با ارائه رسید انجام خواهد شد. ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

. مسئولیت تامین امنیت محل مورد اجاره با مالک می باشد و سایت پرشین ویلا هیچ گونه تعهدی در این زمینه ندارد.

این سایت امادگی دارد نسبت به واگذاری نمایندگی در تمامی شهرهای ایران اقدام نماید جهت اخذ نمایندگی نسبت به تکمیل فرم و اسکن مدارک مورد نیاز سایت اقدام نمائید.

دارا بودن پروانه کسب برای مشاورین املاک یا پروانه بند ب آژانس های مسافرتی ،کپی شناسنامه وکارت ملی متقاضی نمایندگی به همراه اعلام شماره حساب بانک ملت (جهت واریز سود حاصل از فعالیتهای نماینده ). قبول وپذیرش شرایط سایت در هنگام اعطاي نمایندگی (در صورتی که نماینده از قوانین وشرایط سایت پیروی ننماید پس از دو بار تخطي از قوانين سايت و اخطار کتبی ،نمایندگی وی ابطال می گردد. تمامی نمایندگیها به صورت موقت سه ماهه می باشد در صورتی که فعالیت نمایندگی جهت جذب مشتری به نسبت جمعیت و میزان مسافر هر شهر کمتر از حد مجاز باشد قرارداد نمایندگی پس از دو بار اخطار کتبی تمدید نخواهد شد. در صورت فعالیت مطلوب نماينده، نمایندگی به مدت یکسال تمدید خواهد شد و مشار اليه از منافع مالی این شراکت بهر مند خواهد شد. همچنین نمایندگیها می توانند در زمینه استخدام تور لیدر و انعقاد قرارداد اجاره خودرو نیز فعالیت نموده و اینگونه خدمات انها بدون اخذ هزینه در سایت درج می گردد.

در یکسال اول 50 درصد از کلیه تبلیغاتی که توسط نمایندگان به سایت اضافه گردد بحساب نماینده پرداخت می گردد همچنین به ازای هر مورد ثبت ملک در سایت توسط نمایندگان در بخش رزرواسیون نیز مبلغ به صورت توافقی بحساب نماینده واریز می گردد اما به ازای اخذ نمایندگی 30 درصد از منافع حاصل از اجاره کلیه املاک موجود در آن شهر نیز بحساب نماینده واریز می گردد در ازای آن نماینده متعهد به پیگیری کلیه درخواستهای مدیریت سایت و انجام بازاریابی برای افزایش تعداد ثبت املاک در سایت می باشد

1-وب سايت ویلا پرشین ، تابع قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران بوده و عضويت و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغاير با اين قوانين تشخيص داده شود بدون اطلاع قبلي حذف يا مسدود خواهد شد و سايت خود را موظف به توضيح علت اين موارد نمي داند.
2- هرگونه پيام يا مطلب از جمله آگهي، عکس و پيام كه در بخش "تماس با ما" و غير ازآن به سايت ارسال مى‌کنيد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد. هر موضوعي را که ارسال نماييد مى‌تواند توسط سايت به هر منظورى، اقدام به باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.
3- تمامی اطلاعات ارسالی شامل عکس ،شرایط اجاره وغیره توسط مالک یا نماینده قانونی وي تهیه وارسال گردیده و مدیریت سایت هیچ گونه تغییری در انها ایجاد نخواهد کرد.
4- بازديدکنندگان با ثبت اطلاعات تماس خود در سايت با دريافت پيام از سايت پرشین ویلاموافقت مي‌کنند.
5- تلاش سايت پرشین ویلا، نشر آگهي‌های تبلیغاتی با اطلاعات صحيح و درست است اما نمي‌تواند صحت آگهي‌ها را تضمين نمايد و هيچ‌گونه تعهد يا مسئوليتي در قبال آگهي‌ها برعهده نمي‌گيرد و مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد.
1- سايت براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم (دريافت پيام در صندوق پيام، املاک جديد، خبرنامه و ... ) به شما ايميل هايي را ارسال مي کند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام مي داريد. همينطور شما مي توانيد درصورت عدم تمایل نسبت به کنسل نمودن اینگونه پیامها برای ایمیلتان اقدام نمائید. 2- اطلاعات خصوصی کاربران سایت مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط، قرار نخواهد گرفت (بجز مالکینی که اطلاعات آنها در بخش تبلیغاتی سایت درج گردیده است).
3- حفاظت از رمز عبور سایت به عهده اعضاء می‌باشد و سایت مسوولیتی در مورد سوء استفاده از رمز عبور اعضاء ندارد اما در زمان ورود به پروفایل یک اس ام اس جهت ایجاد امنیت به مالک هر واحد ارسال خواهد شد.
4- سايت پرشین ویلا، جهت نمايش آگهي‌ها ی تبلیغاتی قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. سايت پرشین ویلامى تواند با به روز کردن وب سايت، در هر زمان "قوانين و مقررات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. کاربران لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نمايند تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند
5- . با وجود آنکه اکثر مطالب موجود در سايت پرشین ویلا قبل از انتشار روي وب سايت بايد تاييد گردند، ولي مسووليت تمام اطلاعات وارد شده توسط کاربر بر عهده خودش مي باشد و در صورت بروز مشکل و يا شکايت، سايت مي تواند طبق قوانين کشور متبوع کاربر و يا کشور متبوع شکايت کننده عمل کند و در صورت لزوم، اطلاعات مربوط به کاربر را در اختيار مراجع قانوني قرار دهد
6- . در صورت بروز هرگونه عوامل غیر طبیعی شامل سیل،زلزله ،اعتصاب وشرایط خارج از کنترل مالک و مسافر ،سایت به درخواست طرفین قرارداد را کنسل نموده وکل هزینه ها را حداکثر تا 7 روز بعد بحساب مسافر عودت خواهد داد.